فرم ثبت نام در دوره ها
ثبت نام در دوره ها
ثبت نام در انجمن علمي
فروشگاه اینستاگرام
ما را در اینستاگرام دنبال کنید …
VIST
Armenia Fit & Well Department
تبليغات
برنامه پيشخوان دولت و پليس + 10

دوره آموزشی اصول اجرا و حرکت شناسی در تمرینات با وزنه در شیراز

شرکت آهنگ سلامت و تندرستي در شيراز با پس از وقفه اي دو ساله در شيراز در نظر دارد تا شروع مجدد کارگاه هاي آموزشي خود را از تاريخ ۶ شهريور ماه اغاز نمايد . در همين راستا  اقدام به برگزاري کارگاه آموزشي با عنوان ” اصول حرکات نوين در تمرينات با وزنه نمايد .
از آنجا که بسياري از مربيان در برنامه هاي مختلف تمريني باوزنه از حرکاتي مشابه استفاده مي نمايند هدف از اين دوره آموزشي بررسي حرکات مختلف براي عضلات بدن به منظور ايجاد تنوع در برنامه نويسي مي باشد .

شروع ثبت نام :
ثبت نام دوره مذکور از روز دو شنبه مورخ  ۲ شهریور  ماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۱۸ شهريور ماه ادامه خواهد داشت
مدارک لازم :
ثبت نام از طريق سايت و اينترنت انجام خواهد شد لذا نياز به مراجعه حضوري نيست .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۷۱۳۶۴۶۲۸۲۰ تماس حاصل فرمائید ( ساعات تماس ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر )

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام بصورت حضوری به آدرس شیراز – میدان دانشجو – ساختمان نشاط – طبقه ۵ واحد ۹ مراجعه فرمایند

 

 

نحوه ثبت نام
متقاضيان مي توانند جهت ثبت نام به طريق زير عمل نمايند :
واريز وجه به حساب شرکت بين المللي آهنگ سلامت و تندرستي ( هزينه شرکت در دوره ۹۰۰۰۰ نود  هزار تومان ) به حساب شماره ۰۲۰۷۶۶۹۰۷۶۰۰۲ به نام شرکت آهنگ سلامت و تندرستي و يا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۳۴۳۳۷به نام شرکت آهنگ سلامت و تندرستي واريز نمائيد.
سپس وارد سايت شده سمت راست صفحه اصلي بر روي عکس ورزشي کلي ک کرده تا منوي ثبت نام براي شما باز شود ، سپس اطلاعات شخصي را وارد و ثبت نام خود را تکميل نمائيد

مدیر دوره :
مدیر دوره سر کار خانم شیرین کاظمی می باشند

زمان برگزاری دوره :
روز جمعه مورخ ۲۰ شهریور ماه جاری از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۸ شب
پذیرش از ساعت ۸ صبح شروع و دوره راس ساعت ۸:۳۰ شروع خواهد شد

 نکته مهم :
شرکت بین المللی آهنگ سلامت و تندرستی  به شماره ثبت ۲۴۰۸۰ در شیراز و دارای شعب مختلف در کشور می باشد . این شرکت بصورت کاملا خصوصی و بدون وابستگی به هیچ ارگان دولتی و حصوصی دیگر با هدف ارتقاء دانش و معلومات مربیان و ورزشکاران اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با نظارت و تدریس افرادی با رشته های تحصیلی  مرتبط می نماید . شماره تغییرات  اساسنامه این شرکت ۳۵۰۴  مورخ ۱۳۹۲ بوده که با موضوع برگزاری سمینار ها و کارگاه های آموزشی ورزشی تنها هدف گسترش دانش در جامعه ورزش را داشته و دارد . لذا برخی افراد با اهداف مختلف اقدام به تخریب وجهه این شرکت نموده که از تمامی جامعه ورزش خواهشمندیم با علم و تحقیق نسبت به قضاوت در این امر اقدام نمایند . همچنین سابقه درخشان این شرکت  در امر اموزش و دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت آموزش گواه بر  این موضوع می باشد . گواهینامه های صادره از این شرکت کاملا قانونی ، قابل ترجمه و تائید دادگستری بوده و این شرکت هیچگاه مدعی برگزاری کلاس های مربیگری نبوده و نخواهد بود و هیچگونه وابستگی به هیچ ارگان دولتی ندارد . کلیه کارگاه ها و سمینار های برگزار شده توسط شرکت در حوزه ی خصوصی بوده و جنبه ” دانش افزایی” داشته و دارد .

 

مدارک لازم :
دو قطعه عکس سه در چهار
تکمیل فرم ثبت نام  که در روز کارگاه  به متقاضیان ارائه خواهد شد

هزینه دوره شامل :
پذیرایی
شرکت در دوره
صدور گواهینامه و جزوه دوره

 

 

weight-training

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دوره آموزشی اصول اجرا و حرکت شناسی در تمرینات با وزنه در شیراز”

دیدگاهتان را بنویسید

تبليغات

وارد شويد

وزارت ورزش و جوانان
خريد DVD آموزشي کانال تلگرام
دارنده سیستم مدیریت آموزش
دارنده سیستم مدیریت کیفیت