فرم ثبت نام در دوره ها
ثبت نام در دوره ها
ثبت نام در انجمن علمي
فروشگاه اینستاگرام
ما را در اینستاگرام دنبال کنید …
VIST
Armenia Fit & Well Department
تبليغات
برنامه پيشخوان دولت و پليس + 10

عملکرد سال 1395 شرکت بین المللی پروشات

سال ۱۳۹۵  رو به پایان است . در سال جاری نیز شرکت بین المللی پروشات با برگزاری ۱۲ کارگاه آموزشی در شهر های شیراز و تهران گامی دیگر در تحقق شعار  ” توسعه ی ورزش ، بر مدار دانش ” برداشت و توانست بر اساس مستندات موجود از نظرات شرکت کنندگان در دوره های آموزشی ، نمره ی بسیار بالایی در ارائه کیفیت خدمات آموزشی به متقاضیان گرامی دریافت  نماید . این شرکت علاوه بر دوره های تخصصی آموزشی بصورت حضوری ، برای نخستین بار اقدام به برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری ( مجازی ) گردید که با استقبال هنر جویان و شرکت کنندگان قرار گرفت .

  • ایجاد ۷ شعبه ی جدید در ایران و فعال سازی ۳ شعبه از ۷ شعبه ی تاسیس شده در سال جاری نیز  از دیگر عملکردهای  این شرکت در سال ۱۳۹۵  بود .
  • همکاری با شرکت های خارجی و اخذ نمایندگی و تفاهم نامه ی همکاری با دو شرکت در کشور های ارمنستان و گرجستان نیز از دیگر بخش هایی بود که در آینده می تواند به ارتقاء کیفیت دوره های آموزشی در این شرکت کمک نماید .
  • اخذ گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و مدیریت کیفیت آموزش ISO 10015 برگ زرینی دیگر در فعالیت های این شرکت در سال ۹۵ محسوب می شود .
  • همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون فارس ، همکاری با برخی باشگاه های ورزشی در برگزاری دوره های آموزشی و همچنین ایجاد زمینه ی همکاری با دانشگاه های برتر تربیت بدنی ایران در سال ۹۶ از دیگر فعالیت های این شرکت در سال ۹۵ بود .
  • همکاری با برخی ادارات ورزش و جوانان و هیات های ورزشی در سال جاری و ایجاد زمینه ی همکاری برای برگزاری دوره های آموزشی در آینده نیز از دیگر برنامه های این شرکت در سال ۹۵ بود که به لطف خدا و حمایت مسئولین محترم محقق گردید .
  • عقد تفاهم نامه همکاری با برخی فدراسیون های ورزشی بین المللی نیز از دیگر موفقیت های این شرکت در سال ۹۵ به شمار می رود .
  • جذب اساتید به نام و تحصیلکرده در تهران نیز از برنامه های این شرکت در سال ۹۵ بود که با همکاری و علاقه ی همکاران عزیز محقق گردید .

 

  • از همکاری تمامی اساتید در سال ۱۳۹۵ در دوره های آموزشی به ویژه آقای دکتر کاوه خبیری ، خانم ایدا سلیمانی پور و … نیز تقدیر و تشکر به عمل می آید .

 

  • از همکاری ریاست محترم دانشگاه  آزاد اسلامی واحد داریون جناب آقای دکتر حق شناس ، جناب آقای دکتر مهر جو معاونت محترم پژوهش  ، جناب آقای دکتر ثابتان معاونت محترم دانشجویی  و سر کار خانم دکتر عمادی به عنوان مدیر گروه تربیت بدنی  این دانشگاه به جهت حمایت های عزیزان در برگزاری دوره های آموزشی تقدیر و تشکر می  گردد  ،همینطور از  مجموعه باشگاه های زنجیره ای پارسه به مدیریت جناب آقای مهندس افشار توکلیان فر که  از حامیان ورزش استان فارس بخصوص در امر آموزش بوده اند نیز تقدیر و تشکر به عمل می آید .

 

  • همکاران گرامی خانم ها موژان نژاد ابراهیمی به عنوان نماینده تهران ، خانم راحیل دادگر ، خانم شیما بهزاد پور ، خانم سما اکبر پور ، خانم مهسا مهدی حسینی همچنین مدیریت سرای محله جنت آباد سر کار خانم شمس علی نیز که همیشه در برگزاری دوره های آموزشی ما را یاری کردند تقدیر و تشکر به عمل می آید .

 

 

سال ۱۳۹۶ سال شکوفائی آموزش  و این شرکت برنامه هایی بی نظیر برای علاقه مندان در نظر دارد .

 

در پایان از تمامی عزیزانی که ما را در برگزاری این دوره ها با حضور گرم خود یاری کرده و اعتمادشان ما را در ادامه ی این راه دل گرم نمود تقدیر و تشکر میکنیم و اعلام می داریم که  سرمایه و پشتوانه ی این شرکت در امر آموزش ، حضور گرم متقاضیان و علاقه مندان به مباحث آموزشی می باشد .

با آرزوی سالی سر شار از موفقیت و توفیق روز افزون برای تمامی همراهان و همکاران شرکت

 

به امید دیدار

بهادر چم

مدیر عامل

 

 

سایه مقام معظم رهبری مستدام باد  

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عملکرد سال ۱۳۹۵ شرکت بین المللی پروشات”

دیدگاهتان را بنویسید

تبليغات

وارد شويد

وزارت ورزش و جوانان
خريد DVD آموزشي کانال تلگرام
دارنده سیستم مدیریت آموزش
دارنده سیستم مدیریت کیفیت